5 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką.Turka (Lublin) – dom z garażem 119 m² oraz własną działką 505 m².Nowoczesny dom wykonany z materiałów najwyższej jakości, z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań renomowanych marek, takich jak
Kaisai i
Wiśniowski.
✅
Budynek posiada już odbiór budowy, dzięki czemu jest gotowy do dalszych formalności i szybszego zamieszkania.
Przyjdź i przekonaj się sam o wysokim standardzie wykonania!
Budynek:
- 4 pokoje + salon z jadalnią
- 100 m2 powierzchni użytkowej + garaż 19 m2
- wymurowany z bloczków betonowych
- gruntownie ocieplony
- dach czterospadowy, z blachodachówki
- stan deweloperski z gotowymi instalacjami ( wody, kanalizacja, elektryczną wewnątrz, pompa ciepła Kaisai, z ogrzewaniem podłogowym w całym budynku, wyprowadzenie instalacji pod domofon, monitoring i alarm, światłowodu, klimatyzacji, jak również instalacja napędu bramy garażowej Wiśniowski), gotowe tynki na zewnątrz i wewnątrz
- okna PCV, 3-szybowe,
- kostka na podjeździe oraz wokół budynku
- fotowoltaika 3 kw
Pomieszczenia parter:- salon z jadalnią 25,5 m2
- kuchnia 6 m2
- łazienka 4,2 m2
- wiatrołap 5,3 m2
- garaż 19.1m2
Pomieszczenia piętro:
- sypialnia 12 m2
- pokój 10,4 m2
- pokój 11.6 m2
- pokój 9.7 m2
- łazienka 6,5 m2
Działka:
Lokalizacja:
- Turka
- Lublin
- przy bocznej drodze asfaltowej
- ruch tylko lokalny,
- spokój i cisza
- w okolicy szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, orlik
Istnieje możliwość wykończenia wnętrza.
POMAGAMSKUTECZNIE I BEZPŁATNIE W UZYSKAN U KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ORAZ W KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE NOTARIALNEJDane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego.
Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności.
Biuro "KNC City" Lublin ul. Krótka 4 - działamy dla Państwa już od 15 lat.
Szukaj naszych ofert na portalach: m.in Gratka, Morizon, Nieruchomosci - Online, Otodom oraz na wielu innych. Posiadamy w bazie ponad 550 nieruchomości.