Szczegóły oferty

Cena319 000 PLN

Cena za m28 812,15 PLN

Powierzchnia36,20 m2

Liczba pokoi2

Piętro2

Liczba pięter4

Typ kuchniWidna

RynekWtórny

Opis
Ta oferta tylko w naszym biurze!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!


Marzysz o swoim własnym mieszkaniu?

Chcesz od razu zamieszkać w mieszkaniu wymagającym odświeżenia, a nie remontu?

Chcesz dostać się pieszo do centrum miasta w zaledwie kilka minut?


Jeśli przynajmniej jedna odpowiedź jest na tak - to oferowana nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!


Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na II piętrze w bloku w centrum Makowa Podhalańskiego na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie nie wymaga generalnego remontu, a jedynie odświeżenia, ma powierzchnię 36,20 m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem i wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest zadbane, ciche, ma ekspozycję okien od wschodu, nie ma balkonu. Jest dostępne od zaraz. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

W pokojach na podłogach znajdują się klimatyczne deski. W kuchni, przedpokoju i łazience są płytki. Ogrzewanie jest gazowe, okna PCV. Mieszkanie sprzedawane jest z umeblowaniem widocznym na zdjęciach.

Okolica jest spokojna i bezpieczna. Blok jest ocieplony i zadbany, posiada domofon. Miejsce parkingowe jest ogólnodostępne przed blokiem.

Lokalizacja jest bardzo dobra. Do rynku jest ok. 600 metrów. W niedalekiej odległości znajduje się sklep ogólnospożywczy, punkty usługowe, placówki państwowe, ośrodek zdrowia, szkoła (1200 metrów), przedszkole, stadion sportowy, stacja PKP. W bliskiej odległości znajdują się tereny zielone, ścieżki spacerowe czy siłownia na świeżym powietrzu.
To wszystko sprawia, że jest to doskonałe miejsce do codziennego życia.


Kilka słów o lokalizacji.
Maków Podhalański to niewielka, zaciszna miejscowość położona malowniczo w Beskidzie Makowskim, w urokliwej dolinie Skawy, w województwie małopolskim, w powiecie suskim, przy trasie krajowej nr 28, na szlaku ze Śląska do Zakopanego.
Do pobliskiej Suchej Beskidzkiej jest zaledwie 6 km, do Zawoi 12 km, do Rabki-Zdrój 30 km, do Krakowa 63 km, a do Zakopanego ok. 70 km.

Zapraszam na prezentację.


KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI !!!

Pośrednik odpowiedzialny - licencja nr: 19226.

Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności.

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zapytaj o szczegóły już dzisiaj.

Kontakt do agenta:
tel: 534 03 04 05