Działka w spokojnej okolicy

Działka | Sprzedaż | Tarnów, Klikowa, ul. Grzybowa

105 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
105 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Pow. działki
700 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
1406/13924/OGS

Opis

Działka znajduje się w Tarnowie, w dzielnicy Klikowa, przy ulicy Grzybowej. Jest to wyjątkowo atrakcyjne miejsce, idealne dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a jednocześnie potrzebujących dobrej komunikacji z centrum miasta.

Działka ma powierzchnię 700 m² i kształt prostokątny, co pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki regularnemu kształtowi, działka jest łatwa do zagospodarowania i idealna pod zabudowę jednorodzinną lub inną inwestycję.

Działka posiada już pozwolenie na budowę, co znacznie przyspiesza i ułatwia proces rozpoczęcia inwestycji.

Nawierzchnia drogi prowadzącej do działki jest utwardzona. W pobliżu, około 200 metrów od działki, znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, co jest dużym atutem dla osób niezmotoryzowanych.

Szkoła podstawowa w odległości do 400 m, kościół do 700m.

Ulica Grzybowa jest cicha i spokojna, co sprzyja komfortowemu zamieszkiwaniu. Wokół znajdują się domki jednorodzinne, co tworzy przyjazną i kameralną atmosferę. Działka usytuowana jest na przedmieściach, co zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury.

Kanalizacja, gaz koło działki, prąd na działce, skrzynka już jest, woda 15m dalej.

Działka jest płaska, co stanowi kolejny atut przy planowaniu budowy. Brak zadrzewienia pozwala na dowolne zagospodarowanie przestrzeni według własnych potrzeb i preferencji.

Działka na ulicy Grzybowej w dzielnicy Klikowa to doskonała propozycja dla osób poszukujących dużej, dobrze zlokalizowanej parceli z pozwoleniem na budowę. Idealna zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i pod inną inwestycję. Dzięki uzbrojeniu w media, utwardzonej drodze dojazdowej oraz bliskości komunikacji miejskiej, jest to oferta, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zaplanować swoją przyszłość na tym niezwykłym terenie.


Karolina Krężołek

Karolina Krężołek

Agent

Licencja: 1903/12

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Siatka
Aktualne pozwolenie na budowę
Tak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Komunikacja
Autobus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest KNC Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Krakowska 7/3, 33-100 Tarnów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tarnow@knc.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM