O nas

KNC Nieruchomości to specjaliści, którzy gwarantują bezpieczeństwo transakcji, skuteczność i profesjonalizm a wszyscy pośrednicy posiadają wiedzę i umiejętności nabyte podczas szkoleń, potwierdzone egzaminem i licencjami korporacyjnymi sieci KNC.

Swoją działalność firma rozpoczęła w 1997 roku, ma silną i ugruntowaną markę, cieszy się opinią firmy wiarygodnej i solidnej, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości usług – potwierdzonej w 2008r.certyfikatem zarządzania jakością ISO 9001: 2008.

Nasza oferta zawiera wszechstronny zakres usług. Dbamy o rozwój firmy stale poszerzając swoje usługi, dzięki czemu zapewniamy klientom ciągły dostęp do nowych ogłoszeń. Prowadzimy kompleksową obsługę sprzedaży, kupna i wynajmu wszystkich nieruchomości. Kompleksowo przygotowujemy transakcję, pośredniczymy w uzyskaniu kredytów oraz ubezpieczeń nieruchomości. Zajmujemy się również podziałami oraz usługami geodezyjnymi. Pomaga w regulacji stanów prawnych i świadczy wiele dodatkowych usług na rzecz swoich klientów.

Nasza firma cieszy się uznaniem i zaufaniem . Chcemy nie tylko utrzymywać swoją pozycję ale stale ją umacniać. Począwszy od 2008 roku firma również rozwija się globalnie oferując atrakcyjną ofertę franczyzową. Obecnie KNC Nieruchomości posiada parę placówek na terenie całego kraju.

Współpracując z naszymi pośrednikami, możesz liczyć na ich wsparcie, gwarancję jasnych warunków współpracy oraz sprawne i poufne transakcje.

Wydajność

Wiemy, jak z powodzeniem wykorzystywać zasoby naszej firmy. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję na rynku nieruchomości.

Profesjonalizm

Wiedza, znajomość lokalnego rynku i profesjonalne doradztwo. Skorzystaj z usług wykwalifikowanego i skutecznego pośrednika.

Zaufanie

Jasne warunki współpracy i gwarancja braku ryzyka podczas transakcji. Dbamy o interesy naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zespół

Biuro główne

KNC Kraków

Nazar Iavorskyi

Nazar Iavorskyi

KNC Nieruchomości Polska

KNC Jedlicze

Mariola Forystek

Mariola Forystek

Biuro KNC Nieruchomości Jedlicze

KNC Jarosław

KNC Lublin

KNC Piotrków Trybunalski

KNC Sucha Beskidzka

Firma

Nasze biuro nieruchomości to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku nieruchomości. Dostarczamy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, troszcząc się o ich prywatność oraz zadowolenie. Jesteśmy pewni, że nasi pośrednicy to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności negocjacyjne.

Celem naszej firmy jest niezawodne wsparcie klientów w procesie obrotu nieruchomością. Cenimy sobie profesjonalizm i zadowolenie naszych partnerów, dla których dopasowujemy wszystkie oferty indywidualnie. Nasze doświadczenie i skuteczność w zarządzaniu nieruchomościami gwarantuje klientom wysokiej klasy jakość usług oraz pewność, że ich oferty są w dobrych rękach. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, a oferty publikujemy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Cechuje nas uczciwość, poufność, zaangażowanie oraz wysoki prestiż, dlatego nasz zespół spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy przekonani, że nasze biuro będzie najlepszym wyborem dla osób poszukujących poczucia satysfakcji i spokoju w procesie obrotu nieruchomością. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz gotowość do udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania.