Działka budowlana w gwoźdźcu 25 arów 99 000 zł

Działka | Sprzedaż | Gwoździec

99 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
99 000 PLN
Cena za m2
35 PLN
Pow. działki
2 500 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Numer oferty
1282/13924/OGS

Opis

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę działki budowlanej.

Ta działka o powierzchni 25 arów stanowi doskonałą okazję dla osób poszukujących idealnego miejsca pod własne marzenie o nowym domu. Cena tego kawałka ziemi to jedynie 99 000 zł, co czyni tę ofertę niezwykle korzystną.

Działka posiada dogodny dojazd dzięki utwardzonej drodze, co zapewnia łatwy dostęp do terenu. To szczególnie ważne, ponieważ przyszli nabywcy nie będą mieli problemów z dotarciem na działkę w każdych warunkach pogodowych.

Niezwykłą zaletą tej nieruchomości jest fakt, że na terenie działki znajdują się dostępne przyłącza do prądu oraz wody.
To oznacza, że nowi właściciele będą mieli zapewnioną podstawową infrastrukturę niezbędną do budowy i komfortowego funkcjonowania w przyszłości. Możliwość korzystania z tych mediów na pewno wpłynie pozytywnie na proces tworzenia wymarzonego domu.

Lokalizacja tej działki gwarantuje również spokój i bliskość natury. Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie prywatność i harmonię z otaczającym środowiskiem.

W skrócie oferta ta to doskonała szansa na nabycie przestronnej działki budowlanej o powierzchni 25 arów, z utwardzonym dojazdem, przyłączami do prądu i wody oraz wspaniałym, spokojnym otoczeniu. Cena wynosząca 99 000 zł czyni tę nieruchomość niezwykle atrakcyjną dla tych, którzy marzą o stworzeniu swojego wymarzonego domu w idyllicznej okolicy.

Kacper Stec

Kacper Stec

Agent

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Utwardzona

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest KNC Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Krakowska 7/3, 33-100 Tarnów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tarnow@knc.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM