Działka rolno-budowlana w Tuchowie!

Działka | Sprzedaż | Tuchów

145 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
145 000 PLN
Cena za m2
51 PLN
Pow. działki
2 800 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Kształt działki
Kwadrat
Numer oferty
1445/13924/OGS

Opis

Oferujemy malowniczą działkę rolno-budowlana o powierzchni 56 arów, składająca się z dwóch działek po 28 arów każda.

Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w Tuchowie. Działka  charakteryzuje się kształtem zbliżonym do prostokąta o średniej szerokości 62 m i długości 90 , co stwarza szerokie możliwości aranżacyjne.

Lokalizacja i dojazd: Dojazd do działki jest utwardzony, prowadzi drogą gruntową, polną. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury, z dala od miejskiego zgiełku.

Przeznaczenie i plan zagospodarowania: Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka ma zróżnicowane przeznaczenie:
Około połowa powierzchni (2MN/RM/O) przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz zabudowę zagrodową na terenach osuwisk nieaktywnych. Możliwe jest także przeznaczenie tego obszaru na cele rekreacyjne.
Druga połowa (52R/OS) przeznaczona jest na tereny rolnicze, również na terenach osuwisk nieaktywnych.

Media: Nieruchomość ma dostęp do podstawowych mediów:
Prąd i gaz znajdują się w odległości około 130 metrów od działki.
Woda i kanalizacja oddalone są o około 120 metrów.

Walory krajobrazowe: Działka częściowo zadrzewiona, z pięknym widokiem na las i pagórki, tworzy wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. To idealne miejsce na stworzenie swojego wymarzonego domu lub przestrzeni rekreacyjnej, gdzie można cieszyć się ciszą, spokojem i bliskością natury.

Możliwość podziału: Działkę można podzielić na dwie mniejsze, każda o powierzchni około 28 arów, co daje dodatkową elastyczność i możliwości inwestycyjne.

To idealna oferta dla osób, które szukają ucieczki od miejskiego zgiełku, pragnących zamieszkać w miejscu pełnym zieleni, z pięknymi widokami i możliwością wykorzystania terenu zgodnie z własnymi potrzebami i marzeniami. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo.

Karolina Krężołek

Karolina Krężołek

Agent

Licencja: 1903/12

Dodatkowe informacje

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest KNC Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Krakowska 7/3, 33-100 Tarnów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tarnow@knc.com.pl… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM