Działka w świetnym miejscu!

Działka | Sprzedaż | Wola Lubecka

120 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
120 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Pow. działki
3 000 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Numer oferty
1444/13924/OGS

Opis

Działka budowlana w Lubczy to wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury.

Położona na malowniczym wzgórzu, ta prostokątna działka o powierzchni 30 arów oferuje przepiękne widoki na okoliczne tereny.

Lekko nachylony teren dodaje uroku i daje możliwość ciekawej aranżacji przyszłej zabudowy.

Nieruchomość jest w pełni uzbrojona, co oznacza, że na działce są już dostępne wszystkie niezbędne media: prąd, gaz oraz wodociąg i kanalizacja. Do działki prowadzi wygodny dojazd z asfaltowej drogi, co zapewnia łatwy i komfortowy dostęp przez cały rok.

Położenie w wsi gwarantuje ciszę i możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą, co jest idealne dla osób ceniących sobie życie z dala od zgiełku miasta.

Działka daje możliwość uzyskania warunków zabudowy, co pozwala na realizację różnorodnych projektów budowlanych zgodnych z indywidualnymi potrzebami.

Dodatkowo, okolica jest przyjazna dla rodzin, z dostępem do lokalnych atrakcji i terenów rekreacyjnych. Bliskość natury sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu, a jednocześnie dobra infrastruktura zapewnia komfort codziennego życia.

Zapraszamy do prezentacji!

Karolina Krężołek

Karolina Krężołek

Agent

Licencja: 1903/12

Dodatkowe informacje

Droga dojazdowa
Asfaltowa

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest KNC Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Krakowska 7/3, 33-100 Tarnów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tarnow@knc.com.pl… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM