Działka przy Lesie w Gwoźdźcu 40 ar. 150 000 zł

Działka | Sprzedaż | Gwoździec

120 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
120 000 PLN
Cena za m2
25 PLN
Pow. działki
4 000 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Numer oferty
1283/13924/OGS

Opis

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 40 arów.

Działka jest przeznaczona pod zabudowę, co stanowi doskonałą okazję dla tych, którzy marzą o stworzeniu swojego wymarzonego domu. Powierzchnia 40 arów daje wiele możliwości pod względem projektu i aranżacji przestrzeni. Teren jest odpowiednio ukształtowany, co ułatwi proces planowania i budowy.

Jednym z atutów tej nieruchomości jest fakt, że media (takie jak woda, prąd, gaz) są dostępne do podciągnięcia z nieruchomości przylegającej. To oznacza, że proces przyłączania do sieci nie będzie stanowił żadnego problemu, co przyspieszy proces budowy oraz umożliwi wygodne korzystanie z infrastruktury.

Droga dojazdowa na teren działki zostanie wytyczona, co zapewni łatwy dostęp do nieruchomości. Nawet w przypadku pogorszenia warunków atmosferycznych, dojazd pozostanie komfortowy i niezakłócony.

Okolica, w której znajduje się ta działka, jest znana ze swojego spokojnego charakteru i malowniczego krajobrazu. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie bliskość natury oraz chcą żyć z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć wygodny dostęp do niezbędnych udogodnień.

Cena tej atrakcyjnej nieruchomości wynosi jedynie 150 000 złotych, co stanowi świetną inwestycję w przyszłość. Dzięki swojej lokalizacji, powierzchni i możliwościom, działka ta ma ogromny potencjał dla przyszłych inwestorów, którzy pragną zrealizować swoje marzenia o własnym domu.

Zapraszam serdecznie do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na obejrzenie tego pięknego terenu. Ta oferta to doskonała okazja dla osób poszukujących wyjątkowej przestrzeni do życia i tworzenia własnego miejsca na ziemi.Kacper Stec

Kacper Stec

Agent

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Polna droga

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest KNC Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Krakowska 7/3, 33-100 Tarnów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tarnow@knc.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM