Kamienica

Inwestycja | Tarnów, ul. Szeroka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
1 305 m2
Nazwa inwestycji
Kamienica
Numer oferty
6/13924/OI

Opis

Kamienica w centrum Tarnowa - bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna! 

Świetna lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena kamienicy położonej w centrum Tarnowa.

 To dawny budynek Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie, posiadający wszelkie zgody i odbiory umożliwiające prowadzenie placówki dydaktycznej, lub istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania na inny cel komercyjny, lub mieszkaniowy.

Kamienica  usytuowana jest na działce o pow. 472 ar, o łącznej powierzchni użytkowej budynku 1305 m2, składający się z 5 kondygnacji:

1. Piwnica (194,7 m2): Standardowa przestrzeń piwniczna, możliwe wykorzystanie do magazynowania, ale wymaga ewentualnej modernizacji, by spełniała aktualne normy sanitarno-higieniczne i bezpieczeństwa.

2. Parter (293 m2): Zapewne główna przestrzeń użytkowa, mogąca być dostosowana na cele handlowe, biurowe lub inne. Potencjalne wyzwania mogą obejmować konieczność aktualizacji instalacji elektrycznej, hydraulicznej oraz poprawy izolacji akustycznej, szczególnie jeśli planowane jest komercyjne wykorzystanie.

3. Pierwsze piętro (311,2 m2): Podobnie jak parter, może być przestrzenią biurową, szkoleniową lub handlową. Wymagać może modernizacji, szczególnie jeśli chodzi o oświetlenie, klimatyzację i zapewnienie dostępu dla osób niepełnosprawnych.

4. Drugie piętro (311,5 m2): Analogicznie do pierwszego piętra, wymagać może modernizacji i dostosowania do konkretnych potrzeb użytkowników. Dział personalny (19,9 m2): Prawdopodobnie przestrzeń biurowa lub administracyjna, wymagająca minimalnych zmian.

5. Trzecie piętro (poddasze) (194,8 m2): Potencjalnie przestrzeń do adaptacji na cele mieszkalne lub biurowe. Może wymagać większych nakładów na termomodernizację i izolację, by zapewnić komfortowe warunki użytkowania.

Budynek może stanowić atrakcyjną inwestycję ze względu na swoją dużą powierzchnię i zróżnicowane możliwości wykorzystania, ale konieczne będą inwestycje w modernizację i dostosowanie do aktualnych standardów oraz potrzeb potencjalnych najemców czy właścicieli.

Dodatkowo, lokalizacja w Tarnowie może być atutem, ale warto uwzględnić lokalne przepisy i rynek nieruchomości przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Cena: 1 990 000 zł.

Zapraszamy na prezentację
Rafał Stec

Rafał Stec

Licencja: 1903

Lokalizacja

Oferty należące do tej inwestycji:

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest KNC Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą przy Krakowska 7/3, 33-100 Tarnów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres tarnow@knc.com.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM